Наші послуги

Для автопарків

Для мінімізації ризиків пов'язаних з відновленням транспортних засобів, для здійснення прогнозування бізнесу та виключення перерв у діяльності підприємства пропонуємо розглянути наші послуги зі страхування парків транспортних засобів.

детальніше

Для майнових комплексів

При страхуванні підприємств та установ може бути застрахована перерва у виробничій діяльності, а саме витрати, які понесло підприємство в результаті майнового збитку (постійні витрати, чистий прибуток). Перерва у виробничій діяльності може бути застраховано тільки в комплексі із договором страхування майна.

детальніше

Медичне страхування персоналу

ПрАТ «Європейський страховий альянс» пропонує широкий вибір програм медичного страхування для працівників будь-яких підприємств з урахуванням їх специфіки. Програми добровільного медичного страхування передбачають оплату медичних послуг, наданих застрахованим особам в медичних закладах.

детальніше

Мені подобається індивідуальний підхід. Компанія близька до клієнта. Коли є якісь питання - з тобою спілкуються люди, що мають до цього безпосереднє відношення, а не співробітники кол-центру або щойно найняті менеджери по обслуговуванню.

Олександр Довгуляк

Директор логістичної компанії ТОВ 'Логістік трейд' Company Inc.

За 5 років питань стосовно страхових виплат ніколи не виникало. СК 'Європейський страховий альянс' зарекомендував себе як надійний партнер, що може

Погребняк Роман

Начальник відділу закупівлі ТОВ 'БРТ Трейдінг' Company Inc.

Працюю з СК 'Європейський страховий альянс' вже 5 років. Сервіс подобається, якщо необхідно - термінові питання вирішують і поза робо. В офісі є персональний менеджер Наталія, відповідє на питання практично в будь-який час.

Анатолій Березняк

водій Company Inc.

Про компанію

«Європейський страховий альянс» успішно працює на ринку страхових послуг з 22 вересня 1994 року і сьогодні входить до 30-ти провідних страховиків України. Надійність компанії підтверджено національним рейтинговим агентством «Стандарт-рейтинг» на рівні uaАА – висока фінансова стійкість у порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Відповідно до отриманих ліцензій Компанія надає близько 30 видів обов’язкового і добровільного страхування, є членом Ядерного страхового пулу, Моторного страхового бюро України та учасником Угоди про пряме врегулювання збитків з ОСЦПВ.

Серед досягнень – неодноразові переремоги у загальнонаціональних програмах та рейтингах, у тому числі - «ТОП-100»: «Кращі компанії фінансового сектору України», «Кращі ТОП-менеджери України», «Гвардія брендів» тощо.Компанія орієнтується на європейські цінності у страхуванні, гарантуючи своїм клієнтам впевненість та надійний фінансовий захист від складних ситуацій, що трапляються в житті.

Структура страхового портфелю

Страхування автотранспорту 85%

Майнові ризики 95%

Туристичне страхування 25%

Середній рівень страхових виплат 65%

Динаміка страхових платежів

0

млн. Страхові виплати 1 квартал 2017

0

Кількість діючих клієнтів

0

Років досвіду у страхуванні

0 %

Рівень виплат