Наш кредитний рейтинг надійності (фінансової стійкості), присвоєний рейтинговим агентством "Стандарт Рейтинг", за національною шкалою на рівні uaAА.

Страховик з рейтингом uaAА характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

 

svidotstvo_esa_2017_.jpg

20 вересня 2017 року

 

 

РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості страховика / Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.

Рейтингова оцінка Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» оновлювалася виходячи з аналізу підсумків роботи Компанії за 6 місяців 2017 року.

Агентство позитивно оцінило  такий факт, як зростання валових премій, з огляду на нестабільну ситуацію на страховому ринку. У першому півріччі Компанія продемонструвала хороші показники дохідності, високий рівень капіталізації та хороший рівень ліквідності.
Детальніше...